גיזום דקלים – האתגר והדרך הנכונה לבצע את העבודה

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עצי דקל נשתלים במקומות רבים ברחבי הארץ. העץ העוצמתי בגובהו אינו דורש השקיה מרובה, הוא יכול לגדול גם בכיכרות ולצד מדרכות ובאופן כללי הוא עץ שנוח לטיפול. הטיפול היחיד שיש להקפיד עליו הוא ביצוע גיזום דקלים אחת לתקופה. גיזום זה יהפוך את הסביבה לבטוחה יותר.

גיזום דקלים

חשיבות גיזום דקלים

כל עץ יכול לסבול מיובש, חרקים ופגיעות של מזג האוויר. כאשר העץ הוא נמוך, הענפים יכולים ליפול וללכלך את הסביבה כשכל שיש לעשות הוא לנקות אותה. במקרה של עץ דקל, נפילה של הענפים יכולה לפגוע בסביבה ובבני אדם שעוברים במקום. הענפים כבדים והגובה הרב מוסיף מומנט שהופך כל פגיעה לעוצמתית. גיזום הדקל יחסוך את הסכנות ויעניק לעץ יכולת לצמוח לגובה ולרוחב ללא כל חשש לאנשים בסביבה.

האתגר שבעץ הדקל

עץ הדקל המרשים יכול להיות מאתגר מבחינת הטיפול בשל גובהו. הגובה יכול להזיק לסביבה במידה והעץ אינו מטופל. עלים גדולים אשר הוזנחו ונרקבו, עלולים ליפול מטה ולפגוע באנשים שעוברים במקום. לכן חשוב לבצע גיזום דקלים ולמנוע מצבים אלו. האתגר הוא הגעה אל הגובה הרב שמוביל לביצוע עבודה מוקפדת עם הכלים המתאימים לכך.

הדרך הנכונה לגזום את הדקל

הדרך הנכונה לבצע גיזום של דקל היא לפנות לבעל מקצוע שמתמחה בתחום. על בעל המקצוע להחזיק בתעודת כורת (כלומר שלמד לבצע גיזום וכריתה) ועליו להחזיק באישור לביצוע עבודות בגובה. נוסף על שתי התעודות הללו, הגוזם חייב לבוא עם הכלים המתאימים ואלו יכולים להיות גם מנוף ורכב גדול דיו לאיסוף הפסולת האורגנית.

הזמן הנכון לבצע גיזום של הדקל

באופן כללי מומלץ לטפל בכל עץ ולא לחכות לרגע בו הוא יפגע. במקרה של גיזום דקלים הדבר חשוב לא פחות ויש לבצע אותו במקרים הבאים:

  • אחת לתקופה – כדאי לתכנן נכון את הטיפול בעץ הדקל המרשים ולהזמין אחת לתקופה גוזם אשר יבדוק את מצבו וירחיק ענפים פגועים.
  • במקרה של פגיעה – במקרה של פגיעה כמו לאחר רוחות חזקות מומלץ להזמין גוזם ולבחון אם יש צורך לטפל בדקל.
  • גדילה לא מבוקרת – אם נראה שענפי הדקל החלו לצמוח לכיוונים שיכולים לסכן את הסביבה כמו במקרה של חוטי חשמל, יש להזמין גוזם דקלים.

טיפ טופ גיזום

אנו, בטיפ טופ גיזום, מעמידים לרשותך בעלי מקצוע מומחים בעצי דקל בעלי אישור לעבודה בגובה. השאירו את פרטיכם כאן באתר וקבלו מאתנו במהירות הצעת גיזום.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן