העתקת עצים

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

כל מה שחשוב לדעת על העתקת עצים

מדינת ישראל קבעה בחוק כי היא מגינה על העצים. החוק אומר כי אין לכרות עץ בוגר ללא אישור וזאת מתוך רצון להגן על החי והצומח של ארץ ישראל. עם זאת, לעתים יש צורך להזיז את העצים וזאת בשל צורך להשתמש במקום בו הם נמצאים לשימושים אחרים. במקרים רבים תתבצע העתקת עצים.

העתקת עצים

שימוש בשטחים בהם יש עצים

ישנן סיבות שונות לבצע העתקת עצים. יתכן ומדובר בשטח שיש להעביר בו כביש, התפתחות של יישוב בשטחים מיוערים ולעתים יש צורך להעתיק עץ בודד בגינה בשל שיפוץ או תיקון מערכות באזור. לאחר הזזת העצים אפשר להשתמש בשטח ללא כל הפרעה, אך אין כל סיבה שהעצים עצמם לא יינצלו וימשיכו את חייהם במקום אחר.

העתקת עצים בוגרים

עצים בוגרים הם עצים אשר "תפסו" גובה ורוחב. לעתים יהיו אלו עצים שנשתלו בגינה הפרטית ולעתים יהיה מדובר בעצים נדירים ועתיקים. המטרה של ההעתקה היא לנסות לגרום להם להמשיך לגדול במקום אחר שמתאים להם מבחינת התנאים הסביבתיים. העתקת עצים בוגרים אינה מבטיחה הצלחה, אך יש לנסות ולקוות כי כך יקרה. בפרויקטים שונים בהם מתבצעת העתקה של עצים רבים התוצאה תהיה לרוב שלפחות חלקם יצליחו להמשיך לגדול ולצמוח.

כיצד מתבצעת העתקת עצים?

ישנו הבדל בין העתקת עץ גדול לבין קטן. כאשר מדובר בעץ שאינו גדול במיוחד, ניתן לבצע הליך מהיר יחסית שצריך להתבצע תחת פיקוח של איש מקצוע. במקרה זה מבצעים גיזום, עוקרים ושותלים. לעומת זאת, בעצים גדולים יש לבצע הליך הדרגתי שיכול לקחת אפילו מספר חודשים. במקרה זה יש צורך במומחיות, רצון להצליח ובציוד מתאים.

העתקת עצים מסביבת המגוריםהעתקת עץ ברמה גבוהה

אפשר לראות פרויקטים רבים של העתקת עצים שמתבצעים בסביבת המגורים. לא תמיד יש להעביר את העצים מנקודה אחת ליער או לנקודה מרוחקת. במקרה שניתן לעשות זאת יש לתכנן העתקה קרובה. להעתקת עץ שכזו יכולים להיות מספר יתרונות; העץ נשאר באותה סביבה אקלימית, האדמה לרוב זהה או לפחות זהה באופן חלקי והסיכויים שלו לשרוד יכולים לעלות. כמובן, גם פעולה זו תתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מתאימים המומחים בתחום ועם כלים המתאימים לכך.

רגע לפני קבלת ההחלטה על העתקת העץ

רגע לפני קבלת ההחלטה מה לעשות בגינה שלך או בשטח שלך אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר. נשמח לשוחח עמך, לראות מהן האפשרויות העומדות לפנייך ולהציב לרשותך את המומחיות והניסיון שלנו. העתקת עצים מוצלחת דורשת מחויבות, ידע ורצון אמתי לשמור על העץ. לכן, אנו מזמינים אותך לתת לנו לעזור לך. כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולקבל תשובות מהמומחים בתחום.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

חוטב עצים

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה. בלי קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן