גיזום עצים מחיר

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

הגינה שלנו צריכה להיות מטופחת ונעימה. העצים הגדלים בה זקוקים לטיפול לרבות השקיה, דישון, ניקוש עשבים ובמקרה של עצים ושיחים סבוכים יש לבצע מדי פעם פעולה של גיזום עצים. הגיזום מתבצע על ידי איש מקצוע שעבר הכשרה בתחום ומחזיק גם בתעודת עבודה בגובה. בתור בעלי גינה בוודאי חשוב לכם לטפח אותה ויתכן שתרצו לקבל פרטים על גיזום עצים מחיר עוד לפני שיחת הטלפון הראשונה עם בעל המקצוע אבל חשוב להבין כי ישנם גורמים שונים המשפיעים על עלות העבודה.

אז כמה עולה גיזום?

סוג העץ

בירור על גיזום עצים מחיר יכול להעלות נתונים שונים כשאלו תלויים גם בסוגים השונים של העצים. ישנו הבדל בין גיזום של דקל וגיזום של עצי הדר. כל עץ דורש עבודה שונה, כלים מיוחדים וזמן משלו. בעת השיחה הראשונית עם בעל המקצוע אפשר לתאר בפניו את המקום, העצים, מספרם ומה נדרש. אבל את הצעת המחיר הוא יוכל לראות לאחר שיבין בדיוק באילו עצים מדובר, מה הגודל שלהם וכמה העבודה מורכבת.

גודלו של העץ

ישנו הבדל במחיר של גיזום עצים קטנים וגדולים. ככל שהעץ גדול יותר וקשה להגיע לצמרתו כך יהיה על גוזם להתאמץ יותר ולעתים אף להביא ציוד שמתאים לעבודה בגובה. חשוב לציין כי בל מקצוע חייב להחזיק בתעודה המאפשרת לו לעבוד בגובה אך לא יהיה לו צורך להשתמש ביכולות אלו בכל עבודה. גודלו של העץ יכול להשפיע גם על כמות העבודה שתידרש וככל שנדרשת יותר עבודה כך המחיר יכול להיות גבוה יותר.

מצב העצים

אפשר להזמין גוזם שיבצע עבודת תחזוקה לעצים ואפשר להזמין אותו לצורך טיפול לאחר שאלו לא קיבלו טיפול מקצועי זמן רב. בין שתי העבודות ישנו הבדל גדול מבחינת מה שצריך לעשות. באופן כללי תמיד מומלץ לברר פרטים על גיזום עצים מחיר לעבודת תחזוקה. בדרך זו העצים נשמרים טוב יותר, העבודה יכולה להיות זולה יותר מאשר במקרים של טיפול והסביבה נעימה לעין.

היכולת להגיע לאזור

הגוזם יוכל להגיע בקלות לגינה פתוחה. אך במקרים מאתגרים יהיה צורך בעבודה רבה או כלים מתאימים. לכן, גיזום עצים מחיר יכול להיות מושפע לא רק מהעצים ומהעבודה שנראה שנדרשת במקום אלא גם מהיכולת של בעל המקצוע להגיע אל העצים. אם יהיה לו צורך להביא כלים מיוחדים או רכב שיסייע לו לבצע את העבודה, המחיר יעלה בהתאם ובצדק.

גיזום עצים מחיר כולל פינויכסף

עבודת הגיזום יכולה להשאיר אחריה פסולת אורגנית רבה. את הפסולת הזו ברוב המקרים יש לפנות (למעט מקרים בהם יש באזור מקום לזריקת השאריות) ועל כן מומלץ לשאול מראש מה כולל המחיר וכמה עולה גיזום עצים שכולל את עבודת הניקיון. במקרים מסוימים יהיה צורך להביא רכב גדול ואף משאית לפינוי כמו במקרים של גיזום עצי דקל. בכל בקשה להצעת מחיר חשוב לוודא מה הוא כולל.

שיקול דעת אישי

בעל המקצוע, הגוזם, יכול להעריך את העבודה באופן שונה מכפי שאולי היא תופיע במחירון שמתפרסם במקומות שונים. פעמים רבות אנחנו חושבים כי מדובר בעבודה קטנה, פשוטה, שהעץ שלנו לא זקוק לתשומת לב רבה ובפועל העץ חולה, קשה להגיע אליו, יש צורך בעבודה רבה וישנם מרכיבים רבים נוספים אשר משפיעים על גיזום עצים מחיר.

גיזום עצים מחיר – צרו קשר לקבלת פרטים

הגעתם למקום הנכון לקבלת פרטים על מחיר גיזום עצים. זה הזמן ליצור עמנו קשר ולקבל פרטים מהמומחים בתחום.

ראו גם: גיזום עץ מנגו.

5/5 - (4 votes)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן