ניקוי דקלים בלי להפריע לסביבה

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עוצמתו של עץ הדקל יכולה במקרים מסוימים להיות החיסרון שלו. עץ מטופח אשר מטופל נכון מעניק מראה מרשים ובריא. לעומת זאת, עץ שאינו מטופל עלול להוות מטרד סביבתי ובמקרים חמורים אף לפגוע בעוברי אורח. כיוון שהדקל לא דורש מקום רחב כדי לגדול וכמעט ואינו צריך מים ודישון, חשוב להבין מהן הפעולות שהוא כן צריך: גיזום וניקוי דקל.

עץ דקל

גיזום וניקוי הדקל

עץ דקל

 

ישנן שתי פעולות שיש לבצע על מנת לטפל בעת הדקל: גיזום וניקוי. אלו שתי פעולות אשר מתבצעות על ידי בעל מקצוע ולרוב יתבצעו באותה ההזדמנות כיוון שהן דורשות הגעה אל חלקו העליון של העץ וכדאי לנצל זאת כדי לבצע ניקוי דקלים וגיזום בפעם אחת.

  • גיזום עצי דקל

גיזום של עצי הדקל כולל חיתוך של הענפים הכבדים אשר אינם גדלים באופן הטוב ביותר, חולים או שישנה הערכה כי בעתיד הם יתייבשו ויפלו. כדאי לפנות אל בעל מקצוע אחת לתקופה ולבצע גיזום כדי למנוע סכנה לסביבה ולדקל.

  • ניקוי דקלים

ניקוי דקלים מתבצע על ידי בעל מקצוע וכולל הסרה של כל מה שיכול להפריע לצמיחתו של הדקל. פעולה זו יכולה לכלול הסרת ענפים שעומדים לנשור וקטיפה של הפרי שכבר גדל על העץ על מנת למנוע נשירה שלו. פעמים רבות הניקוי והגיזום יתבצעו כפעולה אחת.

מי מבצע ניקוי דקלים

בעל המקצוע שיוכל לבצע ניקוי של הדקלים יהיה מומחה בתחום הגיזום ועם אישור לעבוד בגובה. למעט מספר עצי דקל צעירים ונמוכים, רוב העצים גבוהים ודורשים הבנה, מקצועיות ואישור לעבוד בגובה.

הטיפוס לחלקו העליון של הדקל יתבצע בצורות שונות וזאת בהתאם לצורה ולמצב של העץ. לעתים יהיה זה מספיק לעלות על סולם, אך פעמים רבות יהיה צורך להביא מנוף מתאים. חשוב לציין כי בעל המקצוע שמבצע ניקוי דקלים חייב להיות מנוסה כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חשוב לשים לב

בביצוע ניקוי דקלים חשוב לשים לב גם לסביבה. בטיחות היא הכלל שיש לשים לב אליו ולכן יש לתכנן את הפעולה כך שלא יפלו ענפים או פירות על אנשים שנמצאים למטה. בהתאם למקום יתבצע תכנון מוקפד של העבודה וגם בכך יש יתרון למקצועיות ולניסיון של הגוזם.

חברת טיפ-טופ גיזום מביאה את אנשי המקצוע הטובים ביותר לטיפול בגינה שלך. אנו מבצעים גיזום וניקוי דקלים ומזמינים אותך להשאיר כאן באתר פרטים על מנת שנוכל לחזור אלייך עם מידע ותיאום עבודה.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

חוטב עצים

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה. בלי קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן