כל מה שרציתם לדעת על מערכת הידרופונית

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

המציאות האורבנית של ימינו גרמה לנו להתרגל לחיים בסביבה בנויה, מדרכות סלולות, כבישים, מבנים ענקיים ולמעשה דחפה את הטבע בכל פעם עוד קצת ועוד קצת לשולי העיר עד כמעט ואיננו יכולים להבחין בטבע, בצמחייה טרייה, בפריחה טבעית בשטחים העירוניים. לכן רבים מתעניינים יותר ויותר בתחום הידרופוניקה ואיך הם יכולים להכניס את הטבע ממש לחצר ביתם, למרפסת ואפילו לתוך הסלון.

ישנן מערכות הידרופוניות שונות המאפשרות לכל אחד להתאים את המערכת בהתאם לצרכים שלו, אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בנושא. ראשית נסביר כי ההידרופוניקה מורכבת משתי מלים: הידרו = מים + פוניקה = עבודה. למעשה הגידול מתבצע ללא אדמה בכלל (אלא אם בשורשי הצמח בזמן ההזרעה השתמשו במצע וממנה נשארה מעט מאוד אדמה בין השורשים – ישנם שגם את מעט האדמה הזו שוטפים לפני שממקמים את הצמח במערכת) והצמח ניזונים למעשה ממים מתחלפים כל הזמן.

שני הסוגים העיקריים למערכת

  • מערכת ורטיקלית – מדובר במערכת המתאימה המאפשרת באמצעו משאבת מים לספק מים לקומה העליונה של המערכת ובכוח הגרביטציה המים זורמים במורד המערכת עד שחוזרים למיכל המים ועולים בחזרה לקומה העליונה באמצעות המשאבה הנמצאת במיכל. למעשה ישנה סירקולציה תמידית של המים העוברים לאורך המערכת וזאת בזכות המשאבה שבמיכל.
  • אדניות ומערכת 'צפה' – במערכות אלו המים נמצאים בתוך מיכל שהמים בתוכו נמצאים בתנועה מתמדת, הצמחים ממוקמים במפתח המכל כך שהשורשים ניזונים מהמים וכך למעשה הצמחים בקבלים את כמות המים הנדרשת להם בצורה רציפה.

למי מתאים להשתמש במערכות ההידרופוניות?

כל מי שמעוניין ליהנות מצמחייה טבעית יכול להשתמש במערכות ההידרופוניות השונות ובהתאם לצרכים שלו. אם אתם רוצים לכסות את קיר בצמחייה למטרות דקורטיביות בלבד, תוכלו להשתמש בצמחי נוי המאפשרים לכם ליהנות מצמחיה רעננה ובריאה לאורך זמן. אם אתם מעוניינים בגינת ירק ואין לכם חצר שאפשר להתפרס עליה עם גידולים שונים, תוכלו להשתמש במערכות ורטיקליות שיספרו לכם כמות נכבדה של גידולים על פני שטח קטן יותר שמתנוסס כלפי גובה.

כל מי שמתחבר לצמחיה הטבעית וחושש כי ישכח להשקות את הצמחים, כי הוא "הורג צמחים סדרתי" יכול להיות רגוע, כי עם המערכות ההידרופוניות אין צורך בטיפול רב והמערכת למעשה כמעט ועצמאית לחלוטין.

לא רק לפרטיים! ניתן לראות יותר ויותר משרדים, ערים ומקומות מסחריים המשתמשים במערכת הידרופוניקה בשטחם. בין אם למטרות דקורטיביות בלבד ובין אם למטרות הגדרות חלל והפרדה של אזור גדול או רחב לשני אזורים נעימים יותר כך ישנה תחושה של חמימות טבעית והחלל מנוצל גם לשני שימושים שונים וגם בעל מראה טבעי וירוק.

גם חקלאים משתמים במערכת הידרופונית על מנת להגדיל את יצור סחורתם. ניתן לנצל משמעותית את המים ואת המקום ולמעשה לאפשר ליותר צרכנים ליהנות מסחורה איכותית, אורגנית, נקייה ובריאה.

5/5 - (1 vote)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן