כריתת עצים מחיר – כל מה שצריך לדעת על התהליך

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

בשנת 1961 החליטה מדינת ישראל כי העצים הנמצאים בשטחה הם עצים מוגנים. הכוונה בכך היא לעצים אשר נמצאים בטבע, באזורים ציבוריים וגם בגינות פרטיות. על מנת להגן על הצומח נקבע כי כל המעוניין לכרות עץ בוגר חייב לקבל אישור מתאים לכך מבעוד מועד. רגע לפני בירור פרטים על כריתת עצים מחיר עלייך לדעת מה כולל התהליך.

אילו עצים בוגרים המוגנים על פי חוק?מחיר

לפני בירור על מחירי כריתת עצים יש להבין אילו מהם מוגנים על פי החוק ומתי יש לבקש אישור כריתה. כל עץ בוגר אשר מגיע לגובה של 2 מטרים או יותר ואשר רוחבו הוא 10 ס"מ או יותר כשנמדד בגובה של 1.30 מטרים ייחשב כעץ בוגר.

לכן, אם יש לך עץ בוגר שמוגן על פי החוק וברצונך לבצע כריתה, עלייך לדעת כי השלב הראשון שחשוב לעבור אותו הוא קבלת אישור מתאים לעשות זאת. כמובן, ניתן לברר פרטים על כריתת עצים מחיר עוד לפני קבלת האישור וזאת כדי לתכנן את הפעולה. לאחר קבלת האישור יהיו לך 14 יום לבצע את הכריתה ועל כן בירור מחירים יכול לעזור לך לבצע את הכריתה במהירות.

קבלת אישור לכרות עצים

את הבקשה לכריתה יש להגיש לפקיד היערות או מי שהוסמך מטעמו. ישנם מקומות (ערים ויישובים) בהם יש לפקיד נציג והוא זה שיקבל את ההחלטה. על מנת לקבל אישור יש להקפיד למלא את הבקשה על פי הנדרש ולפרט את הסיבות אליה.

במידה וההחלטה שהתקבלה היא כי לא יינתן לך אישור עלייך לדעת כי ניתן להגיש ערר ולבקש שוב אישור כריתת עצים. במקרים מסוימים, אם הדבר יהיה אפשרי, ניתן יהיה לבחון העתקה של העץ, אך פעמים רבות פעולה זו אינה מצליחה ובמיוחד כאשר מדובר בעץ יחיד.

כיצד מתבצעת הכריתה?

לאחר קבלת אישור אפשר לבצע את הכריתה בשבועיים הבאים. בזמן זה יש לקבוע עם כורת את הגעתו, לוודא כי הפעולה תתבצע בבטחה וכי הוא יפנה את העץ ואת השאריות מהמקום. מבחינתך, לאחר בירור על כריתת עצים מחיר וקביעת הזמן בו הפעולה תתבצע, כדאי לוודא כי הסביבה תהיה פנויה. לשם כך ניתן ליידע את השכנים או מי שרלוונטי ואף לשים סרט צהוב שימנע כניסה למקום.

ככל שהעץ גבוה יותר כך הכריתה יכולה להיות מסוכנת יותר. הכורת עצמו יגיע למקום כשהוא מוכן לבצע את הפעולות הנדרשות. הוא בעצמו יעריך את הסכנות, אם ישנן ויבדוק כל הזמן כי אין כל סכנה לאנשים בסביבה. זו הסיבה שכריתת עצים על ידי בעל מקצוע משתלמת מבחינת המחיר. מכאן אפשר גם להבין כי ניסיון לבצע את הפעולה לבד עלול להסתיים באסון.

כריתת עצים מחיר

לאחר ההבנה כיצד התהליך מתבצע אפשר להאיר על הנושא החשוב, כריתת עצים מחיר. אין מחיר אחד לכל כריתה ויש לקבל הצעת מחיר שתלויה בנסיבות הבאות:

  • מיקום – ככל שהמקום מאתגר יותר להגעה כך המחיר עשוי לעלות וזאת כיוון שיהיה צורך בכלים מיוחדים לצורך ביצוע הכריתה.
  • גובה העץ – ככל שהעץ גבוה יותר יש צורך בעבודה מורכבת יותר וזו יכולה לארוך יותר זמן. הצעת מחיר כריתת עצים תכלול גם את סוג וגובה העץ.
  • העמסה – ישנם מצבים בהם ההעמסה דורשת משאית ובמקרה זה התשלום חייב לכלול את העלות הזו.

נשמח לעמוד לרשותך

חברת טיפ-טופ גיזום מתמחה בתחום הגיזום והכריתה. לקבלת הצעת מחיר זה הזמן להשאיר את פרטייך כאן באתר.

ראו גם: כריתת עצים בבית פרטי.

5/5 - (5 votes)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן