כריתת עצים בתל אביב

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

5 נקודות על כריתת עצים בתל אביב

ביצוע כריתת עצים בתל אביב תתבצע לאחר שהעץ אותו יש לכרות מפריע לסביבה או כשהוא חולה ואין דרך לטפל בו. רגע לפני הזמנת בעל המקצוע חשוב לקרוא את חמשת הנקודות הבאות.

  1. חשוב לדעת מתי צריך אישור לפני כריתהתל אביב

העצים מוגנים בחוק ואין לכרות אותם ללא אישור. עצים אשר גובהם עולה על שני מטרים והיקפם, אשר נמדד בגובה של 130 ס"מ מהאדמה גדול מ-10 ס"מ הם עצים מוגנים. במקרה זה כריתת עצים בתל אביב מחייבת אישור מקדים של מנהל האגף לשיפור פני העיר. בעל תפקיד זה קיבל אישור לשמש בתור פקיד היערות של עיריית תל אביב-יפו. כל בקשה עבור כריתת עצים תל אביב תיבחן באופן נקודתי.

  1. בעל המקצוע צריך להיות מומחה כריתת עצים בתל אביב

בעל המקצוע אשר יבצע את הכריתה חייב להיות גוזם מוסמך שיש לו גם הכשרה לעבודה בגובה (כלומר יש לו שתי הסמכות). נוסף לכך, במקרה של עצים מיוחדים חשוב לוודא כי יש לו אפשרות להגיע עם הכלים המתאימים. סוג אחד של עץ שדורש מנוף הוא הדקל אשר נישא לגובה רב ואפשר להגיע אליו רק עם מנוף מתאים.

  1. כריתת עצים בתל אביב צריכה להסתיים כשהשטח נקי

כריתת עצים בתל אביב עלולה להשאיר פסולת רבה כשמי שמבצע אותה אינו מקצועי מספיק. על מנת להימנע מכך ולא להזיק לאנשים בסביבה (ואף לסכן אותם) חשוב לברר מראש כי השירות כולל לא רק כריתת עצים תל אביב אלא גם ניקיון של הסביבה. במקרה בו יש צורך להעתיק את העץ (הדבר תלוי בגורמים שונים) חשוב לוודא כי הפעולה תתבצע על פי חוק.

  1. במקרים רבים ניתן לגזום במקום לבצע כריתת עצים תל אביב

ישנם מקרים בהם ניתן לגזום את העץ ובכך לפתור את ההפרעה שלו באזור. מקרים אלו יכולים להתבצע בעצים קטנים, שיחים ואפילו במקרה של עצי דקל גבוהים במיוחד. אם זה המקרה, כורת העצים יוכל לבצע את העבודה כיוון שיש לו הכשרה מתאימה בגיזום. לעומת זאת, אם העץ חולה מאד ולא ניתן לשפר את מצבו, אם הוא נמצא באזור אשר עומד לעבור שינוי ושיפוץ ואם הוא מסיבה כלשהי עלול להזיק ולפגוע בסביבה, יש לבצע כריתת עצים בתל אביב.

  1. אין לבצע כריתה באופן עצמאי

נקודה זו היא ככל הנראה החשובה ביותר בכל הנוגע אל כריתת עצים תל אביב. אין לבצע את הכריתה לבד בשום אופן. סיבה אחת היא החוק אשר קובע כי כל כריתה של עץ (אשר עומד בקריטריונים שצוינו) צריכה לקבל אישור מקדים לכריתה. לכן אין לבצע כריתת עצים בתל אביב ללא אישור זה. סיבה שניה היא הסכנה אשר יכולה להיות כרוכה בפעולה. לא במקרה הכורת הוא בעל הכשרה בתחום הגיזום והכשרה לעבוד בגובה. הוא מגיע עם ידע, ניסיון וציוד מתאים. ניסיון לבצע את הכריתה לבד עלול להסתיים באסון.כריתת עצים בתל אביב

נשמח לעמוד לרשותך

חברתנו מבצעת כריתת עצים תל אביב. בין אם יש לך גינה גדולה או קטנה, בין אם העץ נמצא על שטח ציבורי ובין אם בשטח פרטי, אנחנו נגיע אלייך עם צוות מנוסה והכלים המתאימים. אנו נבצע את העבודה מתכנון נכון של הכריתה ועד לניקיון של השטח כך שלא תהיה לך כל סיבה לדאוג מהעץ שמפריע לך. על מנת לקבל מאתנו הצעת מחיר ולשמוע כיצד נוכל לעזור, כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר.

5/5 - (5 votes)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן