כריתת עץ דקל

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עצי הדקל הם גבוהים ובעלי מראה דק ומרשים. הם נפוצים בערים רבות בישראל ומשולבים בשטחים ציבוריים ופרטיים. לשתילת העץ יש יתרונות כיוון שהם לא דורשים השקעה רבה מבחינת השקיה או דישון והם יכולים להוסיף מבחינה עיצובית לסביבה בה הם גדלים. ההשקעה היחידה שיש לתת עליה את תשומת הלב היא גיזום או כריתת עץ דקל.

עץ דקל לפני כריתה

ההבדלים בין גיזום עצי דקל ובין כריתת עץ דקל

ישנו הבדל בין פעולת גיזום עצי דקל ובין פעולה של כריתת עץ דקל וחשוב להבין מתי צריך לבצע כל אחת מהן. שתי הפעולות יבוצעו על ידי אדם מוסמך בתחום שמחזיק בכלים מתאימים ובכל מקרה אין לנסות לעשות אותן בצורה שאינה מקצועית.

גיזום של הדקל היא פעולה אשר כוללת חיתוך של הענפים הגדולים. אפשר לבצע אותה לאחר שהענפים נהיים כבדים ועלולים ליפול ולגרום לנזק לסביבה ואפשר לעשות זאת במטרה להרחיק מזיקים שמגיעים כשהענפים יבשים.

כריתה של הדקל תתבצע כאשר אין דרך אחרת לטפל בעץ. בשנים האחרונות עצים רבים סובלים מחרדקונית הדקל וכשהיא פוגעת בו לא ניתן להציל את המצב והפעולה היחידה שיש לברר עליה היא כריתת עץ דקל מחיר.

טיפול באופן קבוע יכול להציל את הדקל ולמנוע פגיעות בסביבה

גידולו של עץ הדקל לא דורש השקעת משאבי מים ודשן. הוא גדל אפילו במקומות שעצים אחרים מתקשים לצמוח. אבל, גודלו המרשים של הדקל יכול להוות סכנה ואותה ניתן למנוע רק בעזרת טיפול קבוע. מגדלי דקלים (ואם מדובר בעיריות חשוב שהאחראי ייקח אחריות על הגידול) צריכים להזמין אחת לתקופה איש מקצוע שיבצע גיזום של הדקל.

הגזם יוכל להתאים את העץ לסביבה שלו, להוריד ענפים יבשים שמושכים מזיקים ולהוריד ענפים בריאים אם נראה שאלו עלולים להזיק לאנשים או לחפצים בסביבה. אי טיפול של העץ יכול להוביל לפגיעה בו ובסופו של דבר אל כריתת עץ דקל.

כריתת עץ דקל – כיצד היא מתבצעת

כל מי שמסתכל על עץ הדקל מבין כי טיפול בו דורש מיומנות. בירור פרטים על כריתת עץ דקל מחיר יכול להצביע על מחירים גבוהים יחסית לאלו שנדרשים במקרה של עצים קטנים. אחת הסיבות לכך היא גודל העץ והציוד הנדרש לעבודה. כריתת עץ דקל תתבצע עם סל מנוף מתאים והכורת חייב להחזיק בתעודה המאשרת לו לבצע עבודות בגובה.

בעל המקצוע אשר יבצע את הכריתה יגיע אל המקום עם ציוד מתאים וזאת בהתאם לגודל העץ. לפני שיתחיל את עבודתו יוודא הכורת כי איש אינו בסביבה כי פעולתו לא תהווה סכנה. במקרים מסוימים יתכנו פעולות נוספות לפני תחילת הכריתה עצמה. בסיום העבודה יפנה הכורת את השאריות וידאג שאפשר יהיה לעבור במקום ללא כל הפרעה.

קבלת אישור לכריתת עץ דקל

אפשר לבצע גיזום עצי דקל בעזרת גוזם מקצועי וזאת ללא כל בקשת אישור מגורם שלישי. לעומת זאת, כריתת עץ דקל מחייבת במקרים מסוימים אישור. כל עץ אשר גובהו עולה על 2 מטרים ועוביו במדידה של 1.30 מטר מהקרקע עולה על 10 ס"מ, מחייב אישור לכריתה ממשרד החקלאות. כיוון שכמעט כל עצי הדקל עונים על קריטריונים אלו חשוב לקבל אישור מבעוד מועד.

הזמינו בעל מקצוע מומחה בתחום

כריתה או גיזום עצי דקל יתבצעו על ידי מומחה בתחום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם. אנו מגיעים עם הכלים המתאימים, בזמן ומציעים שירות מקצועי מהדקה הראשונה ועד לניקיון האזור. זה הזמן ליצור עמנו קשר ולטפל בעצים שלכם.

ראו גם: כריתת עצים בבית פרטי.

5/5 - (4 votes)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן