כריתת עץ דקל מחיר

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

כריתת עצים בישראל יכולה להתבצע רק לאחר קבלת אישור מתאים לכך. את האישור יכול לתת פקיד היערות או כל אחד שאושר לכך מטעמו. העבודה עצמה תתבצע על ידי בעל מקצוע שהוכשר לעסוק בתחום, גוזם או כורת ושיגיע עם הכלים המתאימים לבצע כריתת עץ דקל.

עץ דקל

הדברים שחשוב לדעת על כריתת עץ דקל

עץ דקל הוא לא עץ רגיל. הוא יוכל להגיע לגובה רב ולכן לפני הזמנת בעל המקצוע ולפני קבלת פרטים על כריתת עץ דקל מחיר יש לשים לב לנקודות הבאות:

  • בטיחות – הדבר הראשון שחשוב להביא בחשבון לפני תחילת הכריתה היא הבטיחות. כאן הכוונה לבטיחות שלך ושל הסביבה שלך. רק בעל מקצוע שמכיר היטב את התחום יוכל לבצע את העבודה ללא סכנות וגם הוא יצטרך להתכונן היטב ולוודא כי תהליך כריתת הדקל אינו מסכן איש.
  • אישור עבודה בגובה – על בעל המקצוע לעבוד כשיש לו אישור לעבודה בגובה. עץ הדקל יכול לדרוש טיפוס ולכן עלייך לוודא מראש כי מי שמציע לך הצעה עבור כריתת עץ דקל מחיר מחזיק גם בתעודת גוזם וגם עבר הסמכה מתאימה לעבוד בגובה.
  • פינוי העץ – הדקל הוא עץ עם נוכחות והיא לא צריכה להישאר בשטח בגמר העבודה. לך לא תהיה אפשרות לפנות את השאריות והגזם ואם אלו יישארו בשטח הם עלולים לשמש כהזמנה לחרקים ואורחים לא רצויים. לכן יש לוודא מראש כי בעל המקצוע גם יפנה את השאריות.

כריתת עץ דקל מחיר העבודה

קבלת הצעת מחיר לעבודת הכריתה תביא בחשבון את כל האתגרים הכרוכים בעבודה. חשוב לציין כי יתכן ויהיה פער מחירים בין עבודה אחת לאחרת וזאת כיוון שחובה להביא בחשבון את המקום והעץ הספציפיים. ככל שהעץ גבוה יותר וכבד יותר כך יהיה קשה יותר לבצע את כריתת עץ הדקל והמחיר יכול להיות בהתאם.

ככל שקשה יותר להגיע אל העץ כך בעל המקצוע יצטרך לעבוד קשה יותר ואף להגיע עם מכונות ומכשירים מיוחדים (למשל מנוף). כמו כן, כיוון שבעל המקצוע צריך לפנות את העץ, הוא ייתן לך פרטים על כריתת עץ דקל מחיר שכולל את כל השלבים.

בחירת בעל המקצוע הנכון לעבודה

בחירת בעל מקצוע היא חשובה מאד בכל הנוגע לעבודה בגינה ובחצר ובמיוחד כאשר מדובר עם עץ דקל. העץ נישא לגובה רב ועל אף שהוא מרשים, הוא יכול להוות גם מפגע סביבתי ויש למנוע זאת. בשיחה הראשונה עם בעל המקצוע חשוב לא רק לבקש פרטים על כריתת עץ דקל מחיר אלא לשמוע על הניסיון של איש המקצוע ולוודא כי הוא יכול להגיע עם הציוד המתאים.

אצלנו, בטיפ טופ גיזום, מחכים לך בעלי המקצוע הטובים ביותר. זה הזמן שלך להשאיר את פרטייך כאן באתר ומומחה בכריתת עצי דקל יחזור אלייך בהקדם למתן פרטים נוספים.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

חוטב עצים

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה. בלי קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן