כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה.

בלי קשר למסיק שלא תמיד אנשים עושים אותם בעצמם חשוב לדעת את הדרכים לתחזק את העץ ולטפח אותו בצורה הראויה. רק כך העץ אכן ישתף פעולה ויצמח היטב.

גיזום של עץ הזית

עץ הזית ידוע כאחד העצים החשובים ביותר שיש לנו כאן בארץ ישראל. הזיתים תורמים רבות לכלכלה הישראלית היות והוא משמש הן למאכל והן להפקת שמן הזית הפופולארי בעולם. בגלל שמדובר בעץ שהוא בעל חשיבות גבוהה במיוחד, חשוב לשים לב ולהקפיד על גיזום נכון ומקצועי של העץ.

כל עץ שנותן פירות חייב לעבור גיזום מידי פעם כדי לטפח ולשמור על העץ ועל התפוקה האיכותית שלו. הגיזום תורם להפחתת משקל יתר על הענפים, תורם לטיפוח נכון של העץ, יוצר השפעה על ריבוי הפירות שייצאו בכל עונה וכן מעניק שמירה כללית על העץ ועל המהות שלו.

גיזום עץ זית חייב להיעשות בצורה מתוכננת ושקולה היטב על מנת שתתקבל התועלת הרצויה והמצופה.

מתי לבצע גיזום עץ זית?

עץ הזית הוא עץ שהוא ירוק עד. אנחנו פוגשים בעץ הזית בכל עונות השנה כאשר הגדילה שלו והחלפת העלים שלו מתרחשת כל הזמן בלי להשיר את כל העלים בעונה ספציפית. העץ נראה תמיד ירוק ופורח.

הגיזום של עץ הזית אמור להתבצע פעמיים בשנה. בשלבים בהם העץ מלבלב. זה קורה באביב ובסתיו.

כאשר ישנה הקפדה על גיזום דו שנתי של הענפים שך עץ הזית, הרי שהעץ נשאר מטופח ונאה והפירות רק הולכים ומשתבחים הודות לכך.

מחיר גיזום עץ זית לפי ס"מ

גובה העץ מחיר
עד ארבעה מטרים 500 ₪ – 1000 ₪
בין ארבעה לשמונה מטרים עד 2000 ₪
מעל לשמונה מטרים 2000 ₪ – 10,000 ₪

כשזה נוגע לגיזום עצים מחיר באופן כללי כמו גם גיזום של עץ הזית מתומחר בעיקר על פי גובה העץ שנמדד בס"מ, ככל שמודבר בעץ נמוך יותר הרי שהמחיר על הגיזום יהיה נמוך יותר. בגדול, גיזום של עץ שמגיע עד לגובה של ארבעה מטרים, יעלה לכם החל מ – 500 ₪ כאשר המחיר עשוי להגיע עד ל – 1000 ₪ לכל היותר. מודבר בעבודה שהיא יחסית פשוטה, אין בה הרבה סיכונים וברוב המקרים העובדה הינה פשוטה, קלה ומהירה.

כאשר מדובר בעצים גבוהים יותר, עצים שמתנשאים לגובה של בין ארבעה שלמונה מטרים, הרי שהמחיר על עבודת הגיזום עשוי לטפס ולהגיע אפילו עד 2000 ₪. לעיתים יתווספו תוספות שונות בגלל שעצים כאלה נוטים להסתבך וקשה יותר לשלוט על הגיזום.

בעצים גבוהים ממש שהם מעל לשמונה מטרים, המחיר על הגיזום עשוי להגיע ל2000 ₪ ויותר כאשר לעיתים המחיר יטפס עד לעלויות גבוהות ממש ל 10,000 ₪.
בגיזום של עצים בגובה כזה עשויות להתווסף עוד תוספות בגלל השימוש בטרקטור ובמנוף כמו גם במשאית לצורך הובלת הגזם.

עיצוב עץ זית באמצעות גיזום

עץ הזית הוא עץ ירוק וציורי. הוא מסמל יותר מכל את ארץ ישראל. כאשר עץ הזית הוא גזום, מעוצב ומטופח הוא אכן יכול לפאר כל גינה או מקום שם הוא צומח.

עיצוב עץ זית בעזרת גיזום יוצר מראה מושלם ומטופח במיוחד של העץ.

אנשים שבוחרים לגדל עץ זית בחצר הפרטית שלהם אן בגינה שלהם, יקפידו לרוב על הגיזום של העץ ועל הטיפוח המתמיד שלו.

העתקת עץ זית

עקירת עץ זית היא דבר בעייתי מאוד. הן מבחינה הלכתית כאשר חל איסור לעקור עץ שנותן פירות והן מבחינה חוקית. יש חוקים ברורים בכל מה שקשור לעקירת עצים וכדי לקבל אישור לביצוע מעשה כזה יש להגיש שורה של טפסים ולהמתין לאישור שיגיע.

העתקת עץ זית עשוי בהחלט להוות פתרון מושלם לבעיה מהסוג הזה כאשר אין כאן עקירה של העץ אלא העברה שלו למקום אחר. כדי להצליח בהעתקה של העץ, חובה לפנות אל איש מקצוע מומחה בתחום על מנת ללמוד ולדעת איך וכיצד אמורה הפעולה להתבצע. ככל שעקירת העץ תיעשה בצורה מקצועית, כך השתילה שלו מחדש תהיה יעילה יותר והקליטה ש העץ באדמה תהיה מהירה וטובה.

מהי תוחלת החיים של עץ זית?

עץ הזית הוא עץ מאריך ימים. הוא מסוגל לשרוד משך מאות ואלפי שנים ולהמשיך לתת מפירותיו ללא לאות וללא הפסקה. על פי מחקרים עולה כי עץ הזית בחלט יכול לשרוד היטב ולהישאר רענן אפילו 2000 וגם 3000 שנה. כל זה בתנאי כמובן שהעץ יקבל את התנאים הטובים והמתאימים עבורו.

לא מדובר כאן בעץ מפונק. לרוב הוא עשוי לצמוח ולשרוד היטב גם בלי שיהיו תנאים מיוחדים לשם כך. אנחנו מכירים את עצמי הזית הצמחים להם ברחובה של עיר מבלי שיהיה מי שיחונן אותם במבט או בטיפול כלשהו. עם זאת, הם צומחים היטב ונותנים פירות משובחים.

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

העתקת עץ זית: כל מה שצריך לדעת

בגלל שעץ הזית הוא עץ כל כך מיוחד וגם מוכר כעץ ששורד היטב גם עתות משבר, הרי שישנה נטייה להעתיק את עצי הזית ולשתול אותם באדמות אחרות כאשר עולה צורך בכריתת העצים ממקומם.

אם אתם זקוקים לשטח בגינה כדי להרחיב, לבנות, לשנות עיצוב וכדומה, אתם בהחלט יכולים ליטול את עץ הזית ולהעביר אותו למקום חילופי.

ההעתקה חייבת להיעשות בצורה מקצועית על ידי איש מקצוע מיומן על מנת שאכן יתקבל המענה המושלם.

עקירת עץ זית

כפי שכבר ציינו, עץ הזית הוא לא ממש עץ מפונק. עם זאת הוא נחשב בהחלט כעץ חשוב מאוד, עץ ירוק עד שמעניק מפירותיו לכל אורך חודשי השנה. עקירה של עץ זית זוהי לא פעולה פשוטה ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים ולאחר קבלת האישורים המתאימים אפשר יהיה לבצע את העקירה.

לסיכום

אנחנו בטיפ טופ גיזום מציעים שירותי כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית מקצועיים ועוד מגוון שירותים בתחום הגינון! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עצים במרכז

כל צמח וכל עץ צריך טיפול. הטיפול הנפוץ ביותר זהו הגיזום. ברגע שגוזמים את הענפים של העץ, מעניקים לו את הטיפול הדרוש לו. זה אומר

גיזום עצים בגובה

מחירון גיזום עצים בגובה: גיזום עצים בגובה: 6 סיבות נפוצות הבנו כי גיזום עצים היא פעולה הכרחית למען בריאות העץ, המראה האסתטי שלו והשמירה על

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן