כללי בטיחות בעת עבודה עם כלי גינון

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

טיפוחה של החצר הפרטית עם כלי גינון מכניים מצריכה היכרות מעמיקה עם כללי זהירות ובטיחות אשר ישמרו הן על המשתמש עצמו והן על יתר הדיירים שבבית.

בין אם העבודה על גינתכם הפרטית מתבצעת על-ידי גנן מקצועי ובין אם אתם עורכים אותה באופן עצמאי לחלוטין, הרי שרשימת הכללים הבאים תהא לכם לעזר רב ותבטיח לכם וליתר הסובבים והסובבות, סביבה בטוחה.

קריאת המדריך לפני השימוש

ייתכן ורכשתם לעצמכם כלי גינון תוך שאתם מביאים עמם ניסיון קודם, וייתכן שזוהי הפעם הראשונה שבה אתם עתידים להשתמש בכלי גינון מכני בכוחות עצמכם.

אין זה משנה כלל וכלל, וגם גננים מקצועיים מקפידים לקרוא היטב את הוראות ומדריך היצרן בטרם השימוש.

הוראות אלו כוללות תפעול כללי של המכשיר, היבטים המשמרים את כושרו של כלי הגינון וכן כללי והוראות בטיחות המפרטים את אופן השימוש במכשיר הנקודתי אותו רכשתם.

בדיקת הכלי לפני השימוש

עם סיום השימוש ובטרם השימוש, הקפידו לבחון היטב את כלי הגינון עמו אתם משתמשים. האם אתם שמים לב לבלאי מסוים? חלק רופף? וודאו שכל מגני הבטיחות נמצאים במקומם ומתפקדים כהלכה.

במידה ואינכם גננים מקצועיים ואינכם מחזיקים בידע טכני, הרי שמומלץ לרכוש כלי גינון חשמליים שכן אלו נחשבים לקלים ופשוטים הרבה יותר לתפעול. העדפה זו רווחת יותר ויותר גם בקרב גננים מקצועיים אשר מבקשים להפחית את הצורך בתחזוקה ובהחלפת חלקים שונים, דבר אשר כמעט ואיננו מתקיים בכלי גינון חשמליים.

ציוד מגן אישי

בכל כלי גינון מכני בו אתם משתמשים, הרי שחשוב להצטייד בכלי מיגון אישיים שונים שיבטיחו את בטיחותכם ואת בריאותכם.

הגנת העיניים עם משקפי מגן ייעודיים מפני פסולת, אבק וחפצים המעופפים (כגון נסורת מניסור ענפים או חול ודשא ממפוח עלים או קיצוץ הדשא עם מכסחת / קוצץ דשא).

הגנו על השמיעה עם אטמים לאוזניים. גם כאן כדאי לדעת כי כלי גינון חשמליים אינם מהווים מפגע רעש כמו כלי גינון מבוססי מנועי בנזין. עם זאת, רעש הניסור או הקיצוץ עודנו קיים, ולכן מומלץ תמיד להצטייד באוזניות.

נוסף על כך, התלבשו בהתאם והימנעו מבגדים רופפים שעלולים להיתפס בכלי. נעלו נעליים סגורות כך שימגנו אתכם, והבטיחו לעצמכם עבודה שקטה ובטוחה.

מקור הכוח של כלי הגינון

במידה ומדובר בכלי גינון חשמלי המבוסס על חיבור לחשמל, הרי שוודאו שהכבל איננו מפריע לעבודתכם.

במידה ומדובר בכלי גינון נטען הרי שחשוב לוודא כי הסוללה טעונה כראוי ולפעול באופן מדויק על-פי הוראות היצרן.

בכלי גינון המבוססים על דלקים, הרי שחשוב לבחון היטב את הוראות היצרן, לוודא את תערובת הדלק והשמן הנכונה ולהתרחק ממקורות דליקים.

מחפשים צוות מקצועי המתמחה בגיזום? בכל שאלה והתייעצות, אנו כאן בשבילכם. ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת.

Rate this post

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן