חוטב עצים

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו אז שינו את שמם לכורתי עצים כאשר זה כיום השם של אלו שמבצעים את אותה העבודה אשר אותה ביצעו חוטבי העצים בזמנם.

תפקידו של חוטב עצים

חוטב עצים תפקידו למעשה לגזום ענפים של עצים, לבצע כריתה של עצים בעת הצורך וכן הלאה.

על מנת שעץ מכל סוג שלא יהיה יצמח היטב, יוציא פירות באיכות טובה וגם יהיה מעוצב היטב, נאה לעין ובממדים נוחים לטיפול תחזוקה, חשוב שחוטב העצים יהיה ברקע וידאג לטיפוח כמו גם לגיזום של ענפי העץ בעת הצורך.

בעבר נעשו פעולות הגיזום והחטיבה של העצים בעיקר בעזרת גרזנים שנועדו לשם כך. עם השנים, העולם השתכלל וכיום יש הרבה מאוד כלים מתקדמים שמסייעים לנו להגיע לביצוע מהיר ומקצועי של עבודות הגיזום מה שחוסך הרבה מאמץ, הרבה טרחה ועבודה סיזיפית ומייגעת כאשר התוצאה בפועל היא טובה הרבה יותר.

 

מהם השירותים של חוטב עצים בעצם?

השירות של חוטב העצים הוא למעשה כריתת עצים במצבים המחייבים זאת כפי שנמנה להלן כמו גם גיזום של ענפי עצים בעת הצורך. הסיבות בגינן יש לגזום את ענפי העצים יפורטו אף הם בהמשך.

חשוב להבין כי ככל שחוטב העצים יהיה איש מקצוע ומיומן, הרי שהתוצאה של העבודה שלו תהיה הרבה יותר יעילה, הרבה יותר מהירה וגם הרבה יותר מדויקת, מעוצבת ואסתטית.

כך שבהחלט יש מקום לבדוק ולברר היטב לפני שבוחרים באיש מקצוע זה או אחר על מנת לקבל את השירות הרצוי.

כמה עולה שירותיו של חוטב עצים?

כריתת עצים זהו שירות שטווח העלויות שלו רחב למדי. אנחנו יודעים היום כי מדובר בשירות שעשוי לעלות מאות שקלים ועשוי להגיע עד אלף שקלים ואפילו יותר מזה. אם מדובר בעץ קטן ונמוך יחסית הרי שהגיזום שלו לא יהיה סיפור יקר.

מאפייני העץ – גובה וגודל מחיר
עץ רגיל וקטן יחסית עד ל – 500 ₪
עצים גבוהים או רחבים במיוחד החל מ- 1,000 ₪ ויותר
כריתה שלמה של עץ 500 ₪ – 10,000 ₪

כריתת עצים עשויה להגיע עד ל – 500 ₪ אך במקרים של עצים גבוהים או רחבים במיוחד המחיר עשוי להגיע לאלף ₪ ויותר. אם מדובר בכריתה שלמה של עץ הרי שם המחיר יהיה יקר עוד יותר. כריתה של עץ עשויה להגיע עד לעלויות של 10,000 ₪ כאשר הדבר תלוי בגובה העץ, בגודל שלו כמו גם במטרה אשר לשמה כורתים אותו.

מצבים נפוצים להזמנת חוטב עצים

מתי אנשים מזמינים שירות של חיטוב או כריתת עצים? יש כמה וכמה סיבות מדוע אנשים צריכים את השירות.

אם נתייחס לכריתת עצים הרי שעשויות להיות לזה כמה וכמה סיבות:

  • אתרי בנייה – כאשר מבקשים לבנות באזור בו ישנם עצים או אפילו רק להרחיב בית קיים ויש עץ המפריע לביצוע העבודות, הרי שיהיה צורך לעקור את העץ. חשוב לדעת כי כריתה של עצים זה לא עניין של מה בכך. לא כל עץ שמפריע בדרכינו זהו עץ שנוכל לעקור אותו בהינף יד. כדי לעקור עץ, יש צורך בקבלת אישור מטעם פקיד היערות. בכל מקרה את הכריתה יהיה צורך לבצע בעזרתו של איש מקצוע מומחה לתחום שיודע איך וכיצד לבצע את המשימה.
  • מצבים רפואיים – יש אנשים שסובלים מאלרגיה כאשר בסמיכות אליהם ישנם עצים מסוגים מסוימים. במצבים אלו יהיה עליהם להגיש אישורים רפואיים אל פקיד היערות על מנת לקבל את האישור לכריתת העץ הבעייתי מבחינתם.
  • עצים בעייתיים – יש עצים שמסכנים את הסביבה בגלל סיבות שונות. אם אלו עצים חולים ואם הם עצים שלא מתאימים לסביבה בגלל סיבות שונות. גם אז יהיה צורך להגיש חוות דעת מקצועית לפקיד היערות על מנת לקבל היתר לכרות את העץ.

ראו גם: כריתת עץ בשטח פרטי – שלב אחרי שלב.

גיזום ענפים

כפי שכבר הזכרנו, העבודה של חוטב העצים זה לא רק כריתת עצים. מדובר גם בביצוע פעולות שונות של גיזום הענפים של העצים. הגיזום של הענפים זה גם כן דבר מאוד חשוב ומשמעותי למען בריאות העץ. הגיזום נועד כדי לשפר את הצמיחה של ענפי העץ ולתרום למראה שלו ולעיצוב באופן כללי.

היתרונות שבגיזום מקצועי של העץ:

כאשר הגיזום נעשה בצורה מקצועית, הרי שהוא יתרום לעץ ולגדילה שלו בכמה וכמה מישורים.

  • העץ יקבל יותר קרני אור – ברגע שגוזמים את הענפים המיותרים, העץ יכול לקבל יורת קרני אור שחודרים אל כל חלקי העץ ואל כל הפירות. מה שתורם כמובן לאיכות העץ ולאיכות הפירות.
  • העץ יתחזק – ברגע שגוזמים את הענפים השבורים, החולים, הפצועים ואלו שכבר לא באמת תורמים לעץ, הרי שהעץ יהיה פנוי להשקיע את המשאבים בחיזוק העץ כולו במקום בריפוי החלקים הבעייתיים שלו.
  • העץ יהיה יפה יותר – עץ שגוזמים אותו הוא עץ מעוצב יותר ונאה יותר. הוא יקבל צורה אסתטית ומעוצבת מה שישדרג רבות את הנראות שלו ושל כל הגינה כולה.
  • העץ יהיה נוח לטיפול – עץ בממדים סבירים שעובר גיזום כדי לשמור על התורה שלו הוא עץ שקל יותר לטפל בו. ככל שהעץ הוא מוגדר יותר, הרי שהתחזוקה והטיפול שלו יהיו הרבה יותר קלים ופשוטים.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: כריתת עץ בחצר פרטית או בבית משותף.

אל תתפשרו: חוטב עצים מוסמך עם ביטוח

מחפשים שירות של איש מקצוע לצורך כריתת עצים? אל תתפשרו על פחות מהטוב והמקצועי ביותר. על מנת שהתוצאות תהיינה מושלמות, חשוב שתבדקו את האפשרויות ואת המומחיות והמקצועיות של אנשי המקצוע בשוק. חשוב שאיש המקצוע יהיה עם ביטוח מתאים כדי להבטיח עבודה מקצועית בראש שקט.

חוטב עצים

איך לבחור חוטב עצים?

חשוב להתייחס לשנות הניסיון שיש לחוטב העצים בתחום, יש לבדוק האם יש לו את הכלים המתקדמים כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר וכך להבטיח יעילות ושלמות.

לסיכום

אנחנו בטיפ טופ גיזום מציעים שירותי חוטב עצים מקצועי ומגוון שירותים נוספים: עקירה, גיזום, העתקת עצים ועוד! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עצים במרכז

כל צמח וכל עץ צריך טיפול. הטיפול הנפוץ ביותר זהו הגיזום. ברגע שגוזמים את הענפים של העץ, מעניקים לו את הטיפול הדרוש לו. זה אומר

גיזום עצים בגובה

מחירון גיזום עצים בגובה: גיזום עצים בגובה: 6 סיבות נפוצות הבנו כי גיזום עצים היא פעולה הכרחית למען בריאות העץ, המראה האסתטי שלו והשמירה על

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן