העתקת עצים בוגרים

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

העצים הבוגרים בארץ ישראל מוגנים בחוק. על מנת לכרות אותם יש להגיש בקשה מיוחדת. הכריתה תתבצע במקרים בהם אין דרך אחרת לשמור על העץ במקומו והמטרה היא להימנע ממנה אם ניתן. פעולת העתקת עצים בוגרים יכולה להיות הפעולה הנכונה במקרים שונים. משמעות ההעתקה היא לקחת את העץ בשלמותו ולהעביר אותו למקום חדש על מנת שייקלט בו וחייו יימשכו שם.

עץ בוגר לאחר העתקה
עץ בוגר לאחר העתקה

האתגר של העתקת עצים בוגרים

המטרה העומדת מאחורי פעולת ההעתקה של העצים הבוגרים ברורה וחיובית. עם זאת לצערנו לא תמיד היא מצליחה. חשוב להבין כי הפעולה יכולה להיות מאתגרת ועל מנת להגדיל את הסיכויים להצליח לעשות אותה יש להקפיד לקחת את העץ בצורה הנכונה, עם שורשים ככל האפשר ולהעבירו לאדמה זהה ככל שהדבר מתאפשר.

ישנם פרויקטים ביישובים אשר כחלק מפתיחת שטח חדש לבנייה מבצעים העתקה של עצים רבים. במקרים אלו הסיכויים להצליח לבצע העתקה (או לפחות חלקית) עולה. הסיבה לכך היא שנלקחים עצים רבים והם נשתלים במקומם החדש תוך זמן קצר ובאזור עם אדמה שדומה לאדמה המקורית. חשוב להבין כי גם במקרים אלו העתקת עצים בוגרים דורשת מומחיות.

מתי תתבצע העתקת עציםעץ בוגר

  • בעץ בוגר יחיד – העתקת עץ בוגר יכולה להתבצע מהגינה כאשר יש צורך להעביר תשתית או לשנות את הנראות כל המקום. במקרה זה יש לתכנן את ההעתקה מראש ולבחון לאיזה אזור להעבירו כך שהקליטה שלו תהיה הטובה ביותר.
  • בשכונות חדשות – במקרים של יצירת שכונה חדשה יתכן ויהיה צורך לבצע העתקת עצים בוגרים. פעולה זו תתוכנן בקפידה ותתבצע לרוב בזמן קצר כאשר אם ניתן הם יועברו לאזור אחר בעיר או ביישוב וכך ייהנו מתנאי גידול דומים לאלו שהיו להם עד לאותו הרגע.
  • גידול חקלאי – עצים אשר גדלים במטעים צריכים לעתים להיות מועתקים למקום חדש. מבחינת החקלאים מדובר בפעולה חשובה כי כל עץ חשוב ויכול להמשיך להעניק פירות לאחר שייקלט במקומו החדש.

תכנון וביצוע של העתקת עצים בוגרים

על מנת להצליח לבצע העתקת עצים בוגרים ושאלו ימשיכו את חייהם יש לבצע תכנון נכון, לתאם בין גורמים שונים ולבצע את ההעתקה עצמה. אנו, בטיפ-טופ גיזום, נשמח ללוות את התהליך כולו ולהגדיל את סיכויי הקליטה של כל עץ. זה הזמן להשאיר את פרטייך כאן באתר ואנו נחזור אלייך בהקדם עם מענה לכל שאלותייך וקביעת פגישה לתכנון וביצוע ההעתקה של העץ או העצים.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

חוטב עצים

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה. בלי קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן