גיזום עצי פרי הדר עם בעל המקצוע המתאים

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

גיזום עצי פרי הדר מביא איתו מספר יתרונות. הוא מסייע לעץ לגדול טוב יותר, הפירות שלו רבים יותר והגיזום מרחיק מזיקים אשר יכולים לפגוע בעץ ובסביבה. נוסף לכל אלה, הגיזום יכול להעניק סביבה אסתטית שנעים לצאת אליה ולבלות בה.

3 דברים שכדאי לדעת על גיזום עצי פרי הדר

  1. הגיזום תורם לחיי העץ

גיזום של עצי פרי הדר תורם לחיי העץ. עץ שבור, שענפיו התחתונים לא מקבלים אור ושהמזיקים נמשכים אליו, יכול למצוא את סיום חייו. פעולת הגיזום מיועדת לא רק לעצים חולים אלא יכולה להקדים תרופה למכה ולמנוע מחלות בעץ, בסביבתו ולהרחיק את המזיקים שמחפשים עצים לא מטופלים.

  1. גיזום עצי פרי הדר מרחיק מזיקים

אחת הסיבות לביצוע הגיזום היא הרחקה של מזיקים. ברגע שהעץ מתחיל להיות סבוך והענפים עולים זה על זה, הוא מהווה מקום מסתור לחרקים ואפילו למזיקים שיכולים להיכנס לבית. במקרים אלו העץ יכול להינזק, החרקים יכולים לעבור לעצים אחרים בגינה (גם כאלה שקיבלו טיפול) ואף להוות מטרד לבית אליו המזיקים יכולים להיכנס.

  1. כדאי לבצע את הגיזום לפני הפריחה

הגיזום של עצי ההדר יתבצע לרוב לאחר החורף ולפני תחילת הפריחה. החורף יכול לפגוע בעץ, הרוחות יכולות לשבור חלק מהענפים ובסיומו, כשעוד אין פריחה על העץ, אפשר לראות אותו ולעצב אותו בצורה נכונה. בעיצוב הכוונה היא גם לצד האסתטי וגם ליצירת צורה שתאפשר לעץ להיות בריא יותר ולשמש לחדור מבעד הענפים הגבוהים אל אלו התחתונים.

גיזום עצי פרי הדר

תהליך גיזום עצי פרי הדר

כל עץ צריך לקבל את הצורה שלו ובכך לחיות את החיים הטובים ביותר עבורו. לשם כך ישנו תהליך גיזום שמתחיל מתכנון ומסתיים בעץ בריא שיכול לתת פרי. בשלב הראשון של התכנון יבוא בעל המקצוע, יראה מה המצב הקיים של העץ, ישמע מה המטרה שלך ולפי זה יחליט מה לעשות איתו.

בשלב השני הגוזם יבצע את העבודה עצמה ויעשה זאת בעזרת כלי גיזום מתאימים. גיזום עצי פרי הדר יתבצע רק עם כלים מתאימים וחדים. המטרה היא להוריד את הענף בחיתוך אחד יחיד, אחרת עלול להיווצר מצב של פגיעה בענף, מה שיוביל לחיתוך לאורכו שימנע ממנו לגדול ובסוף הוא יתייבש ויזיק לעץ ולסביבה.

בשלב האחרון יש לפנות את שאריות הגזם. על אף שנראה כי מדובר בפסולת אורגנית, לא מומלץ להשאירה במקום ולהתעלם ממנה כיוון שערמה שכזו עלולה להזמין מזיקים. יחד עם גוזם עצי פרי אפשר להחליט לאן לפנות את השאריות ולהחליט מי יבצע את הפינוי.

עץ תפוזים לפני גיזום
עץ תפוזים לפני גיזום

הגינה שלך זקוקה ליחס מקצועי

אם יש לך את הידע המתאים והכלים הנכונים תהיה לך אפשרות לבצע עבודת גיזום של עצי פרי ההדר. אך אם אין לך ידע, כלים או כוח לבצע את העבודה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה להזמין בעל מקצוע מנוסה עם ידע שמסתמך על עבודה בשטח ועל לימודים.

טיפ-טום גיזום מעמידים לרשותך רק אנשי מקצוע מעולים. אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן באתר ונחזור אלייך בהקדם עם מענה מקצועי לכל בקשה ושאלה.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: גיזום עץ רימון.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

גיזום עץ מנגו

אם אתם מגדלים עץ מנגו בגינה, אתם כבר יודעים שחלק מהשימור והטיפוח של העץ מחייב גיזום עונתי. הגיזום הוא זה שמעניק לעץ את היכולת שלו

חוטב עצים

הדמות של חוטב העצים מוכר לנו בעיקר מהסיפורים ההיסטוריים בהם מתוארים חוטבי העצים יוצאים אל היערות כדי לחטב עצים לצורך חימום הבתים. חוטבי העצים שהיו

כריתה, העתקה וגיזום של עץ זית

עץ זית הוא עץ מכובד שצריך להתייחס אליו בצורה מכובדת ובעדינות הראויה זאת על מנת שהעץ אכן יפיק את הפירות הטובים באיכות הרצויה. בלי קשר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן