גיזום עצי דקל עם בעל המקצוע המתאים

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עבודת גיזום עצי דקל היא לא עבודה רגילה, גם לא בתחום הגיזום. הגובה הרב של הדקל מחייב את הגוזם להגיע למעלה על גבי מנוף ולעבוד בדיוק רב ובזהירות יתרה. גודלו המרשים יכול להיות לרועץ כאשר מדובר בפגיעה בעץ או נשירה של הענפים. הנשירה יכולה להיות תוצאה של ענפים שהתייבשו או נפגעו והיא עלולה להוות סכנה ממשית לעוברים ושבים באזור.

גיזום עצי דקל

חשיבות גיזום עצי דקל

פעולת הגיזום בעצים יכולה לסייע להם לגדול בצורה המיטבית. במקרה של עצי דקל הסיבות לביצוע הגיזום יכולות להיות:

  • הרחקת מזיקים – ענפי הדקל הסבוכים עלולים להוות מסתור למזיקים ובהם אפילו חולדות ועכברים. גיזום עצי הדקל מונע את הסבך שנוצר בגידול הטבעי הפראי.
  • צמצום הפרי – הפרי של הדקל יכול להוות מטרד של לכלוך וגם למשוך אליו עטלפים. כיוון שברוב המקומות הפרי לא נאסף הפעולה הטובה ביותר למניעת המטרד היא פעולת הגיזום.
  • סילוק ענפים יבשים – באופן טבעי ענפי הדקל יכולים להתייבש ולאחר מכן ליפול. כיוון שמדובר בגובה רב הנפילה עלולה להוות סכנה של ממש והדרך היחידה לטיפול היא גיזום.
  • גדילה לא רצויה – במקרה שעץ הדקל גדל אל עבר חוטי חשמל או פרט אחר בסביבה שיכול להיפגע מהם יש לבצע גיזום עצי דקל.
  • יופי – בפעולת הגיזום מסדרים את העץ והתוצאה היא סביבה מעוצבת ומרשימה. גיזום מקצועי שנעשה אחת לתקופה יעניק זאת.

גיזום עצי דקל בתקופת האביב

העונה המתאימה לגיזום עצי הדקל היא האביב. זו תקופה שמקדימה את פריחת הפרי ובכך נחסכת אי נעימות מהלכלוך שנוצר כשהפרי נושר. כיוון שעוד אין פירות על העץ וכבר אין רוחות בחוץ, בעל המקצוע יכול לבצע את העבודה בקלות רבה יותר.

הגוזם ירחיק את הענפים שעלולים להתייבש וליפול ואת אלו שנפגעו במהלך החורף. התוצאה תהיה עץ יפה ובריא שתורם לנוף ואינו מהווה סכנה לסביבה.

בחירת בעל המקצוע לביצוע הגיזום

עץ דקל

עבודת הגיזום דורשת מקצועיות ובוודאי כאשר מדובר על גיזום עצי דקל. הדקל דורש הגעה לגובה רב ועל הגוזם להיות בעל הכשרה ואישור לעבוד בגובה. בנוסף, עליו להגיע עם הציוד המתאים ולהתגבר על האתגרים שיכולים להיות בשל הגובה הרב והגודל העצום של הענפים.

אנחנו, בטיפ-טופ גיזום, מעמידים לרשותך את מיטב בעלי המקצוע. אנו מגיעים למקום עם הציוד המתאים, מבצעים את עבודת הגיזום לדקל בקפידה ודואגים להשאיר את השטח נקי. לפרטים נוספים, השאירו פרטיכם כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.

5/5 - (4 votes)

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

כך תתחזקו את הגינה הפרטית שלכם

כל גינה צריכה תחזוקה. גינה אינה מתוחזקת היא גינה שמהר מאוד מאבדת את יופייה, הצמחים לא באמת מגיבים ולא עומדים בציפיות ובעלי החיים מגלים אף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן