גיזום עץ לימון – שאלות נפוצות

כריתת וגיזום של עצים ברמה הגבוהה ביותר!

עץ הלימון אינו גדל באופן טבעי בישראל. על מנת ליהנות מפירותיו יש לדאוג לו לסביבה האופטימלית. בתחילת דרכו במקום החדש, יש לשמור עליו ולדאוג שלא תפגע בו רוח חזקה כדי שלא ישבר ולא יפגע. יש להשקות אותו ולדאוג לאדמה טובה שתוכל להזין אותו. לאחר הקליטה שלו יש להמשיך לדאוג לו וכחלק מכך יש לבצע גיזום עץ לימון על פי הצורך.

גיזום עץ לימון

מדוע כדאי לבצע גיזום עץ לימון?

גיזום של עץ הלימון יכול לשפר את הגדילה שלו. הסרת ענפים וסידור שלהם מסייעים לגדילה לאזור הרצוי עבורנו, הסרת ענפים פצועים וטיפול במקרים של מזיקים או מחלות. ברגע שחלק מהענפים מתים, פגועים או חולים, הם יכולים להזיק לגדילה ולעץ כולו ופעולת הגיזום מחייה את העץ ודואגת שיגדל באופן מיטבי.

על אילו דגשים יש להקפיד בעת הגיזום?

  • דיוק – יש לבצע גיזום עץ לימון כשכל ענף מקבל יחס נכון והחיתוך שלו מתבצע באופן מדויק. גיזום לא נכון עלול לפגוע בעץ ולמנוע צמיחה בריאה שלו.
  • זיהוי מזיקים – חשוב מאד לזהות אזורים שנגועים במזיקים או אזורים שנפגעו בשל סיבות אחרות. גיזום עץ לימון מיועד להרחיק סכנות לעץ ולאפשר לו לגדול בסביבה טובה.
  • כלי מתאים – הכלי המתאים לגיזום יהיה כלי חד שבאמצעותו אפשר יהיה להוריד את הענף בפעולה אחת ובלי להזיק לענף כולו.
  • צמצום נכון של העץ – בתהליך גיזום של עץ לימון מצמצמים את כמות הענפים ויש להקפיד לא למצמצם יתר על המידה אלא לעשות עבודה מדויקת.

מתי כדאי לבצע גיזום עץ לימון?

עצי לימון לפני גיזום
עצי לימון לפני גיזום

את הגיזום של עץ הלימון מומלץ לבצע בסוף החורף ובתחילת עונת האביב. תקופה זו היא קודמת לפריחה של הלימון וגיזום יאפשר לעץ לגדול בצורה המיטבית. גיזום בזמן יוביל לעץ בריא שענפיו הבריאים גדלים ונותנים פרי. גיזום בעונות אחרות יתבצע במידה והעץ נפגע (ממזג האוויר, פגיעה פיזית ועוד).

גיזום עץ לימון צריך להתבצע מתוך מחשבה על העץ וסביבתו. לכן כדאי להקפיד לבצע גיזום נכון של כל הענפים, להעניק לעץ את הצורה הטובה והיפה ביותר ולהקפיד שהסביבה שלו תהיה נקייה. חשוב לפנות בסיום התהליך את השאריות ובמיוחד אם ישנו חשש למזיקים ומחלות. השארת ענפים אלו עלולה להוביל לפגיעה מחודשת בעץ ובצמחים נוספים בסביבה.

איזה בעל מקצוע מתאים לביצוע הגיזום?

בעל המקצוע אשר מתאים לבצע גיזום עץ לימון יהיה גוזם או כורת. כלומר, הוא יהיה אדם שעבר הכשרה לבצע את העבודה ורצוי שיהיה לו ניסיון קודם עם עצי הדר ולימונים. נכון שאפשר לבצע את העבודה גם לבד, אך בחוסר ידע מתאים התוצאה עלולה להיות פגיעה לא מכוונת לעץ וצמיחה לא אידאלית שלו.

טיפ-טופ גיזום

טיפ-טום גיזום מעמידים לרשותך שירותי גיזום עצי לימון, עצי הדר, כריתה וטיפול בגינה. בעלי המקצוע שלנו עברו הכשרה מתאימה ויבטיחו לך גינה בריאה. אנו מבצעים את העבודה מההתחלה ועד הסוף, מתכנון הגיזום ועד לפינוי השטח מלכלוך. על מנת שנוכל לעשות זאת כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך כאן באתר ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי עם פרטים, מענה על שאלות והצעת מחיר רלוונטי לצרכי הגינה שלך.

מה היה לנו בכתבה?

טיפ-טופ גיזום
טיפ-טופ גיזום

שירותי גיזום מקצועיים על ידי חברת טיפ טופ גיזום וכריתת עצים.
חברתנו מספקת שירותי גיזום עצים למעלה מ-25 שנים! בפריסה ארצית. במקצועיות ואחריות.

חברת טיפ טופ גיזום היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום גיזום העצים, לא רק שהחברה מספקת שירותים בפריסה ארצית אלא כל השירותים הם תחת מחיר אחיד וגם תנאי השירות הם חסרי תקדים. זאת אומרת שכאשר אתם מקבלים את השירות שלנו אתם מקבלים גם אחריות על העבודה.

חברת טיפ טופ גיזום תשמח להעניק לכם שירות גם, רוצים להצטרף למגוון הלקוחות המרוצים שלנו? התקשרו כעת 050-800-4095

השאירו פרטים או התקשרו
050-800-4095

רם דגני
קרא עוד
"חיפשתי חברה שתגזום את העץ שכל-כך מציק לי בחצר, הגעתי לטיפ טופ גיזום מגוגל וישר התלהבתי מהשירות שקיבלתי, כאשר הם הגיעו לבצע את העבודה הם עשו את זה במהירות תוך שמירה על הסביבה, המון תודה לכם, תותחים!"
חנה לוי
קרא עוד
"העץ הגבוה בבניין כבר הגיע לחלונות הבתים והיינו צריכים לגזום אותו. תודה לטיפ טופ גיזום שביצעו את העבודה במהירות ולא חשוב מכך, בהירות ומקצועיות. אני ממליצה בחום."
אורן לפיד
קרא עוד
"תודה רבה על שירות לא פחות ממצוין. מהטלפון הראשון ועד סיום העבודה הרגשתי שאני בידיים טובות ומקצועיות. ממליץ בחום."
אורי כהן
קרא עוד
"תודה על עבודה מקצועית בגיזום 5 עצי דקל בחצר הבית. כיף לראות בעלי מקצוע טובים בעבודה."
סיגלית זגורי
קרא עוד
"תודה לצוות של טיפ טופ גיזום שהגיעו מהר לבצע כריתת עץ אצלנו בחצר של הבניין. הם עשו עבודה מצוינת כולל הגשת כל האישורים הדרושים. תודה רבה."
יהודה טלמור
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על השירות של טיפ טופ גיזום. הם עשו עבודה טובה, מהירה ומקצועית."
הקודם
הבא

יכול לעניין אותך

מידע מקצועי נוסף

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו - 050-8004095 דילוג לתוכן